Murelaps Arctic Cat

Küsimused ja kommentaarid mootorite ning veostiku kohta.

Murelaps Arctic Cat

PostitusPostitas santeri » Pühapäev Veebr 02, 2014 5:23 pm

Saaniks siis Arctic cat ZR 600 EFI 77kw 1998 aasta.

Probleem siis järgmine: Külma mootoriga käima pannes ajab tugevalt valget suitsu välja, soojaks minnes mitte. Sõitma minnes alguses nagu töötas kenasti, vahepeal natukene jättis vahele.Kuid muidu jooksis pöördesse kenasti ja hoogu kogus küll. Kui aga natukene veel sõita hakkas aina enam vahele jätma ning lõpuks ei saanud enam üldse üle 4500 pöörde lasta, hakkas kohe välja surema. Gaas maha lastes jääb tööle, kui aga peale vajutada sureb pauguga välja. Kohalt minnes põhja vajutada sureb kohe välja, vaikselt meelitades saab hädapärast liikuda. Kogu selle sõidu pikkus oli umbes paar-kolm kilomeetrit. Lõpuks suri täitsa ära ja ei läinud enam käimagi. Järgmine päev läksin tõmbasin esimesest paugust käima ja tegin väikse ringi ka. Tundus, et töötas taas. Ei julgenud kaugele minna ja parkisin garaazi ära.
Keerasin maha küünlad ja need kõvasti mustad.

On kellegil ideid või lausa keegi kokku puutunud?
santeri

Re: Murelaps Arctic Cat

PostitusPostitas santeri » Pühapäev Veebr 02, 2014 5:34 pm

Kas kellelgi on aimu, kas pildil nähtava toru ots peabki olema tühi? Et sinna mingi voolik ei peaks kinnituma? Kütte tagasivoolu toru kinnitub selle jubina alumisele poolele.

Link : http://www.upload.ee/files/3864369/IMG_ ... 2.jpg.html
santeri

Re: Murelaps Arctic Cat

PostitusPostitas santeri » Esmaspäev Veebr 10, 2014 1:05 pm

Ise küsin, ise vastan. Probleemi tekitasid siis küünlad, mis olid ära tahmanud. Sain teada,et Catide probleem see tahmamine, eriti kui on palju nö töristamist. Tänud ka kasutajale haljas, kes palju head infot mulle jagas.

Jätkan siis küsimisega. Mul olid peal BP6ES märgistusega küünlad ja peale said BP9ES märgistusega. Tean nii palju,et vahe on neil temp. millal nad paremini töötavad. Aga kumba eelistada? Või kas mul on üldse õiged küünlad?
santeri

Mine Mootor ja veostik

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline