Arctiva riided

Kogu jutt varustusest. Millega ise sõidad, kuidas rahul oled, mida osta kavatsed jne.

Arctiva riided

PostitusPostitas pallek » Neljapäev Nov 28, 2013 12:59 am

Olen eelmise aasta jooksul mitmel mehel näinud Arctiva komplekte seljas (Kaido, sinul vist oli ka?). Võiks jagada kommentaare / arvustusi. Põhilised küsimused on, et kas ja kui hästi hingab? Kui hästi laiem saabas püksisäärde mahub? Kui hästi kaitsmetega istub? Jne muud kiitused ja laitused.

Omaltpoolt võin jagada arvamust teemal "kõige soodsam saaniriietus vs kvaliteet". Olen sõitnud nüüd paar aastat mingi übersoodsa M2R komplektiga, varasemalt
kasutasin Reima oma. M2R komplekti seis kahe aastaga on selline: mitmed lukud puruks, paljud kohad läbi kulunud ja määrdus ka jube kergelt. Reima oranž komplekt on väga vana (10+ aastat) ja neid probleeme pole siiamaani tekkinud.

Ja miks uurin? Teen viisakalt natuke reklaami ka. Sõber võttis Arctiva enda poodi müüki ja viimati oli 1 komplekt kohapeal olemas, praeguseks vast rohkemgi, aga kohapeal selga ajamine kõiki vastuseid mu küsimustele ei andnud. www.bikeman.ee

Palle
pallek

Re: Arctiva riided

PostitusPostitas saanimeeskaido » Neljapäev Nov 28, 2013 1:46 pm

Minul on see õhem versioon ARCTVA komplektist.

Kindlasti kui osta siis mitte täpselt parajat numbrit. Ise sain (Motohoov Tartu) poest proovimiseks koju kaasa, toppisin kaitsmed ja muud jamad selga siis saab see kõige õigem valik tehtud. Võtsin suurema numbri. Hingamise kohapealt olen rahul kui ikka endurot sõidad siis ikka võtab alusriided märjaks aga eks see ole individuaalne. Märja ja lörtsiga sõites ei ole veel tagumik märjaks saanud. Püksisääred on piisavalt laiad ja mahutab ka suuremate säärtega saapad ära ja sääred käivad täispikkuses külje pealt lahti lukuga. kaitsmed istuvad kenasti all aga tuletan meelde ostes peab riideid kogu varustusega proovima. Lukud ja muud vidinad on hetkel vastu pidanud olen 2 hooaega sõitnud.

See on siis minu kommentaar ARCIVA tootele.
Kaido
Kasutaja avatar
saanimeeskaido

Re: Arctiva riided

PostitusPostitas saanimeespriit » Neljapäev Nov 28, 2013 3:37 pm

pallek kirjutas:Olen eelmise aasta jooksul mitmel mehel näinud Arctiva komplekte seljas (Kaido, sinul vist oli ka?). Võiks jagada kommentaare / arvustusi. Põhilised küsimused on, et kas ja kui hästi hingab? Kui hästi laiem saabas püksisäärde mahub? Kui hästi kaitsmetega istub? Jne muud kiitused ja laitused.

Omaltpoolt võin jagada arvamust teemal "kõige soodsam saaniriietus vs kvaliteet". Olen sõitnud nüüd paar aastat mingi übersoodsa M2R komplektiga, varasemalt
kasutasin Reima oma. M2R komplekti seis kahe aastaga on selline: mitmed lukud puruks, paljud kohad läbi kulunud ja määrdus ka jube kergelt. Reima oranž komplekt on väga vana (10+ aastat) ja neid probleeme pole siiamaani tekkinud.

Ja miks uurin? Teen viisakalt natuke reklaami ka. Sõber võttis Arctiva enda poodi müüki ja viimati oli 1 komplekt kohapeal olemas, praeguseks vast rohkemgi, aga kohapeal selga ajamine kõiki vastuseid mu küsimustele ei andnud. http://www.bikeman.ee

Palle

viisaks oleks reklaami osta ;)
Salomon, klassika.
Sõidan Kagu- ja Lõuna - Eestis
Kasutaja avatar
saanimeespriit

Mine Varustus

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline